0251.250NRT2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0251.250NRT2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0251.250NRT2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0251.250NRT2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0251.250NRT2 specifikacijos
Dalies numeris 0251.250NRT2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5985 pcs Duomenų lapas 0251.250NRT2.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Serija PICO® II 251
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 0251.250NRT2-
251.250T2
R251.250T2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0116
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.665 Ohms Dabartinis įvertinimas 250mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC