02450001HX020
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02450001HX020 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02450001HX020
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE HLDR CART 300V 10A PNL MNT
Duomenų lapai: 02450001HX020.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
02450001HX020 specifikacijos
Dalies numeris 02450001HX020 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE HLDR CART 300V 10A PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52956 pcs Duomenų lapas 02450001HX020.pdf
Įtampa 300V Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Serija 245 Kiti vardai 2450001HX020
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Holder Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Naudoti su / susijusiais produktais 2AG
Išsamus aprašymas Fuse Holder 10A 300V 1 Circuit Cartridge Panel Mount Dabartinis įvertinimas 10A
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekite su Finish Tin
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN BARRIER STRIP 16CIRCUIT
Sandelyje: 6214 pcs
parsisiųsti: 0244220000.pdf
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
Sandelyje: 4185 pcs
parsisiųsti:
RFQ
02450001X
02450001X
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE HLDR CART 300V 10A PNL MNT
parsisiųsti: 02450001X.pdf
Gamintojai: General Cable
apibūdinimas: CABLE 3COND 14AWG YELLOW 250'
Sandelyje: 588 pcs
parsisiųsti: 02462.35.05.pdf
02450002XXLN
02450002XXLN
parsisiųsti: 02450002XXLN.pdf
02450002H
02450002H
parsisiųsti: 02450002H.pdf
apibūdinimas: SOCKET SAK 2.5 WDU 4/6/1
apibūdinimas: FERRULE 4.0MM 12 1 = 1000PCS
parsisiųsti: 02450001H.pdf
apibūdinimas: MRKR CONN BSTB 11/12 PNLMNT 50PK
apibūdinimas: ENDPLATE AP SAKT 4 KRG BROWN
parsisiųsti: 02450002X.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus