02400104LXN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02400104LXN
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas DIODE MINI 1A 400V 50 PC
Duomenų lapai: 02400104LXN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
02400104LXN specifikacijos
Dalies numeris 02400104LXN Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas DIODE MINI 1A 400V 50 PC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 30042 pcs Duomenų lapas 02400104LXN.pdf
Serija * Kiti vardai 2400104LXN
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02400106P
02400106P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: RESISTOR MINI 620 OHM 1/2W
Sandelyje: 12136 pcs
parsisiųsti: 02400106P.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
Sandelyje: 106612 pcs
parsisiųsti: 0240-0-15-80-30-84-04-0.pdf
RFQ
02400105Z
02400105Z
apibūdinimas: RESISTOR ATO 10K OHM 0.25W
parsisiųsti: 02400105Z.pdf
02400103LXN
02400103LXN
apibūdinimas: DIODE ATO 50 PC
parsisiųsti: 02400103LXN.pdf
apibūdinimas: FUSE 35A AUTO
parsisiųsti: 02400094P.pdf
apibūdinimas: DIODE MINI 1A 400V
apibūdinimas: RESISTOR MINI 5.1K OHM 1/4W
apibūdinimas: DIODE 1A HSNG 90DEG CATHODE CONN
parsisiųsti: 02400103Z.pdf
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
parsisiųsti: 0240-0-15-80-30-27-04-0.pdf
0240-B
0240-B
Gamintojai: Davies Molding, LLC.
apibūdinimas: BOX PLASTIC BLACK 6.25"LX3.75"W
parsisiųsti: 0240-B.pdf
apibūdinimas: DIODE MINI ASSY RESISTOR
apibūdinimas: RESISTOR MINI 121 OHM 1/2W
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus