02391.25MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02391.25MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02391.25MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.02391.25MXEP.pdf2.02391.25MXEP.pdf3.02391.25MXEP.pdf
  • Pranešimas
02391.25MXEP specifikacijos
Dalies numeris 02391.25MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85262 pcs Duomenų lapas 1.02391.25MXEP.pdf2.02391.25MXEP.pdf3.02391.25MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Serija 239 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 19.525
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.198 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.25A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CE, CSA, KC, PSE, UL