023902.5MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023902.5MRET1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023902.5MRET1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.023902.5MRET1P.pdf2.023902.5MRET1P.pdf3.023902.5MRET1P.pdf
  • Pranešimas
023902.5MRET1P specifikacijos
Dalies numeris 023902.5MRET1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69365 pcs Duomenų lapas 1.023902.5MRET1P.pdf2.023902.5MRET1P.pdf3.023902.5MRET1P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 239 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 79.705
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0583 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CE, CSA, KC, PSE, UL