0239003.MXF20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239003.MXF20P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0239003.MXF20P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0239003.MXF20P.pdf2.0239003.MXF20P.pdf3.0239003.MXF20P.pdf
  • Pranešimas
0239003.MXF20P specifikacijos
Dalies numeris 0239003.MXF20P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81734 pcs Duomenų lapas 1.0239003.MXF20P.pdf2.0239003.MXF20P.pdf3.0239003.MXF20P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 239 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 0239003MXF20P
239003.MXF20P
239003MXF20P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 129.51 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.04877 Ohms Dabartinis įvertinimas 3A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A