0239.750VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.750VXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0239.750VXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0239.750VXP.pdf2.0239.750VXP.pdf3.0239.750VXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0239.750VXP specifikacijos
Dalies numeris 0239.750VXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21271 pcs Duomenų lapas 1.0239.750VXP.pdf2.0239.750VXP.pdf3.0239.750VXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 239 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 239.750VXP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 5.425 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.471 Ohms Dabartinis įvertinimas 750mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A