0239.750H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.750H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0239.750H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0239.750H.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0239.750H specifikacijos
Dalies numeris 0239.750H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5895 pcs Duomenų lapas 0239.750H.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 239 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 0239.750H-
239.750H
H239.750
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 5.57 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.453 Ohms
Dabartinis įvertinimas 750mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, K-MARK, METI, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0239.700MXEP
0239.700MXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 700MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 77596 pcs
parsisiųsti: 0239.700MXEP.pdf
RFQ
0239.700VXP
0239.700VXP
Sandelyje: 20272 pcs
parsisiųsti: 0239.700VXP.pdf
RFQ
0239.750HXP
0239.750HXP
apibūdinimas: FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: 0239.750HXP.pdf
0239.700MRET1P
0239.700MRET1P
parsisiųsti: 0239.700MRET1P.pdf
0239.700MXP
0239.700MXP
parsisiųsti: 0239.700MXP.pdf
0239.750HXE
0239.750HXE
parsisiųsti: 0239.750HXE.pdf
0239.700TXP
0239.700TXP
parsisiųsti: 0239.700TXP.pdf
0239.750HXEP
0239.750HXEP