0239.300HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.300HXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0239.300HXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 300MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0239.300HXP.pdf2.0239.300HXP.pdf3.0239.300HXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0239.300HXP specifikacijos
Dalies numeris 0239.300HXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 300MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111989 pcs Duomenų lapas 1.0239.300HXP.pdf2.0239.300HXP.pdf3.0239.300HXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 239 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 0239.300HXP-ND
0239300HXP
239.300P
239.300XP
F2696
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.615 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 2.3 Ohms Dabartinis įvertinimas 300mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A