023503.5MXP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
023503.5MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023503.5MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.5A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 023503.5MXP.pdf
  • Pranešimas
023503.5MXP specifikacijos
Dalies numeris 023503.5MXP Gamintojas Littelfuse Inc.
apibūdinimas FUSE GLASS 3.5A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 441036 pcs Duomenų lapas 023503.5MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 235 RoHS statusas Bulk
Atsakymo laikas Cartridge, Glass Polarizacija 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 100A
Gamintojo kodas 023503.5MXP apibūdinimas FUSE GLASS 3.5A 250VAC 5X20MM
Nuolatinis šaltasis atsparumas 17.14 Dabartinis įvertinimas 3.5A
Dabartinis - nuotėkis - Spalva -
Klasė Fast Patvirtinimai CE, PSE, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02351.25HXP
02351.25HXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 373300 pcs
parsisiųsti: 02351.25HXP.pdf
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SERIES PRECISION GAUGE HEADS
Sandelyje: 133 pcs
parsisiųsti: 02350511-000.pdf
RFQ
023502.5MXP
023502.5MXP
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 396915 pcs
parsisiųsti: 023502.5MXP.pdf
023503.5MXP
023503.5MXP
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: FUSE GLASS 3.5A 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: 023503.5MXP.pdf
023502.5VXEP
023502.5VXEP
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL