0235.600MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0235.600MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0235.600MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0235.600MXEP.pdf
  • Pranešimas
0235.600MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0235.600MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107039 pcs Duomenų lapas 0235.600MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 235 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.112
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.3195 Ohms
Dabartinis įvertinimas 600mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CE, CSA, KC, UL