0235.125H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0235.125H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0235.125H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0235.125H.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0235.125H specifikacijos
Dalies numeris 0235.125H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5900 pcs Duomenų lapas 0235.125H.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 235 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 0235.125H-
235.125H
H235.125
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.0028 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 5.75 Ohms
Dabartinis įvertinimas 125mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0235.125HXEP
0235.125HXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM