02343.15MXGP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02343.15MXGP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02343.15MXGP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 02343.15MXGP.pdf
  • Pranešimas
02343.15MXGP specifikacijos
Dalies numeris 02343.15MXGP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95932 pcs Duomenų lapas 02343.15MXGP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 234 Atsakymo laikas Medium
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 2343.15MXGP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 29.795 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.038 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.15A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A