023401.6MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023401.6MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023401.6MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 023401.6MXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
023401.6MXP specifikacijos
Dalies numeris 023401.6MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 166655 pcs Duomenų lapas 023401.6MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 234 Atsakymo laikas Medium
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 023401.6MXP-ND
023401.6XP
0234016MXP
23401.6P
F2687
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 6.14 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0884 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.6A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A
Patvirtinimai CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0234010.MXE
0234010.MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 5383 pcs
parsisiųsti: 0234010.MXE.pdf
RFQ
0234010.MXEP
0234010.MXEP
Sandelyje: 73869 pcs
parsisiųsti: 0234010.MXEP.pdf
RFQ
023401.6M
023401.6M
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
parsisiųsti: 023401.6M.pdf
023401.6MXW
023401.6MXW
parsisiųsti: 023401.6MXW.pdf
0234010.MXBP
0234010.MXBP
parsisiųsti: 0234010.MXBP.pdf