023201.6MXF5P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023201.6MXF5P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023201.6MXF5P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.023201.6MXF5P.pdf2.023201.6MXF5P.pdf
  • Pranešimas
023201.6MXF5P specifikacijos
Dalies numeris 023201.6MXF5P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91070 pcs Duomenų lapas 1.023201.6MXF5P.pdf2.023201.6MXF5P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 232 Atsakymo laikas Medium
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 23201.6MXF5P Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 6.96 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0537 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.6A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A
Patvirtinimai CE, KC, PSE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0232008.MXW
0232008.MXW
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 8A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 5437 pcs
parsisiųsti: 0232008.MXW.pdf
RFQ
023201.6M
023201.6M
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM