0232003.MX125P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0232003.MX125P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0232003.MX125P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3A 125VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0232003.MX125P.pdf
  • Pranešimas
0232003.MX125P specifikacijos
Dalies numeris 0232003.MX125P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3A 125VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139673 pcs Duomenų lapas 0232003.MX125P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 232 Atsakymo laikas Medium
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 0232003MX125P
232003.MX125P
232003MX125P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 17.19 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0226 Ohms Dabartinis įvertinimas 3A