0232002.MX125P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0232002.MX125P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0232002.MX125P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2A 125VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0232002.MX125P.pdf
  • Pranešimas
0232002.MX125P specifikacijos
Dalies numeris 0232002.MX125P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2A 125VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 137693 pcs Duomenų lapas 0232002.MX125P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 232 Atsakymo laikas Medium
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 0232002MX125P
232002.MX125P
232002MX125P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 8.25 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.037 Ohms Dabartinis įvertinimas 2A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 10kA
Patvirtinimai CE, KC, PSE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0232002.MXF22125P
0232002.MXF22125P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 2A 125VAC 5X20MM
Sandelyje: 91599 pcs
parsisiųsti: 0232002.MXF22125P.pdf
RFQ
0232001.MXWP
0232001.MXWP
apibūdinimas: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 5286 pcs
parsisiųsti: 0232001.MXWP.pdf
RFQ
0232002.M
0232002.M
apibūdinimas: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM