0232001.MX125P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0232001.MX125P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1A 125VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0232001.MX125P.pdf
  • Pranešimas
0232001.MX125P specifikacijos
Dalies numeris 0232001.MX125P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1A 125VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 142626 pcs Duomenų lapas 0232001.MX125P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 232 Atsakymo laikas Medium
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 0232001MX125P
232001.MX125P
232001MX125P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1.373 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0923 Ohms Dabartinis įvertinimas 1A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 10kA
Patvirtinimai CE, KC, PSE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0232001.MXF5P
0232001.MXF5P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 95238 pcs
parsisiųsti: 0232001.MXF5P.pdf
RFQ
0232001.MXEP
0232001.MXEP
Sandelyje: 90486 pcs
parsisiųsti: 0232001.MXEP.pdf
RFQ
02316
Gamintojai: Steinel
apibūdinimas: REPL PCB/IC BLOCK FOR 1610S
parsisiųsti: 02316.pdf
02318
Gamintojai: Steinel
apibūdinimas: REPL PCB/IC BLOCK FOR 1810S
parsisiųsti: 02318.pdf
0232001.MXE125P
0232001.MXE125P
apibūdinimas: FUSE GLASS 1A 125VAC 5X20MM
parsisiųsti: 0232001.MXE125P.pdf
0232001.M
0232001.M
parsisiųsti: 0232001.M.pdf
0232001.MXF34P
0232001.MXF34P
parsisiųsti: 0232001.MXF34P.pdf
apibūdinimas: REPL PCB/IC BLOCK FOR 1910E
apibūdinimas: REPL PCB/IC BLOCK FOR 2010E
0232001.MXE
0232001.MXE
parsisiųsti: 0232001.MXE.pdf
0232001.MXF15P
0232001.MXF15P
parsisiųsti: 0232001.MXF15P.pdf
Gamintojai: General Cable
apibūdinimas: CABLE 2COND 10AWG BLACK 5000'
Sandelyje: 24 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus