023003.5MXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023003.5MXSP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 023003.5MXSP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 023003.5MXSP.pdf
  • Pranešimas
023003.5MXSP specifikacijos
Dalies numeris 023003.5MXSP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107401 pcs Duomenų lapas 023003.5MXSP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serija 230
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 110 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0312 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 10kA DC