0230002.HXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230002.HXW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0230002.HXW
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0230002.HXW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0230002.HXW specifikacijos
Dalies numeris 0230002.HXW Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4657 pcs Duomenų lapas 0230002.HXW.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Serija 230 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Kiti vardai 0230002
0230002.H
0230002.M
0230002.MXW
0230002H
230 002(BULK)
230002
230002(BULK)
230002W
F686
H230002
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 30 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0692 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CSA, METI, UL