0230.600HXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.600HXW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0230.600HXW
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 600MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0230.600HXW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0230.600HXW specifikacijos
Dalies numeris 0230.600HXW Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 600MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4477 pcs Duomenų lapas 0230.600HXW.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Serija 230 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Kiti vardai 230.600
230.600W
H230.600
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1.75 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.477 Ohms
Dabartinis įvertinimas 600mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, UL