0230.500HXASP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.500HXASP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0230.500HXASP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 250VAC/125VDC AXIAL
Duomenų lapai: 0230.500HXASP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0230.500HXASP specifikacijos
Dalies numeris 0230.500HXASP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 250VAC/125VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88156 pcs Duomenų lapas 0230.500HXASP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serija 230
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1.16 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.6935 Ohms
Dabartinis įvertinimas 500mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A AC, 10kA DC Patvirtinimai CE, CSA, UL