0230.375DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.375DRT1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0230.375DRT1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 0230.375DRT1P.pdf
  • Pranešimas
0230.375DRT1P specifikacijos
Dalies numeris 0230.375DRT1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104168 pcs Duomenų lapas 0230.375DRT1P.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serija 230
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial) Kiti vardai 230.375T1P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.58
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.1685 Ohms
Dabartinis įvertinimas 375mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A AC, 10kA DC Patvirtinimai CE, CSA, UL