0230.250HXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.250HXSP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0230.250HXSP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE 250V SLO IND 2AG .250A AXL
Duomenų lapai: 0230.250HXSP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0230.250HXSP specifikacijos
Dalies numeris 0230.250HXSP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE 250V SLO IND 2AG .250A AXL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90437 pcs Duomenų lapas 0230.250HXSP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serija 230
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.216 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 2.43 Ohms
Dabartinis įvertinimas 250mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A AC, 10kA DC Patvirtinimai CE, CSA, UL