0230.250DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.250DRT1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0230.250DRT1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 0230.250DRT1P.pdf
  • Pranešimas
0230.250DRT1P specifikacijos
Dalies numeris 0230.250DRT1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113624 pcs Duomenų lapas 0230.250DRT1P.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Serija 230
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial) Kiti vardai 230.250T1P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.216
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 2.43 Ohms
Dabartinis įvertinimas 250mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A AC, 10kA DC Patvirtinimai CE, CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: MATING CONNECTOR
Sandelyje: 1299 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: MATING CONNECTOR
Sandelyje: 1013 pcs
parsisiųsti:
RFQ
0230.250DRT2SW
0230.250DRT2SW
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0230.250DRT2SW.pdf
0230
Gamintojai: Davies Molding, LLC.
apibūdinimas: ELECTRONIC COVER 5X4.25" BLACK
parsisiųsti: 0230.pdf
0230
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN TERM BLK END PLATE BLACK
parsisiųsti: 0230.pdf
0230-A
0230-A
apibūdinimas: BOX PLASTIC BLACK 5.01"LX4.25"W