02291.25VXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02291.25VXSP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02291.25VXSP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 02291.25VXSP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
02291.25VXSP specifikacijos
Dalies numeris 02291.25VXSP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26878 pcs Duomenų lapas 02291.25VXSP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serija 229
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm Kiti vardai 2291.25VXSP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 9.8
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.146 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.25A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 10kA DC Patvirtinimai CE, CSA, PSE, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02292.25H
02292.25H
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 2.25A 250VAC 2AG
Sandelyje: 4738 pcs
parsisiųsti: 02292.25H.pdf
RFQ
02291.25HXP
02291.25HXP
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC