022901.5VXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022901.5VXSP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 022901.5VXSP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 022901.5VXSP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
022901.5VXSP specifikacijos
Dalies numeris 022901.5VXSP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62465 pcs Duomenų lapas 022901.5VXSP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serija 229
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm Kiti vardai 022901.5VXSP-ND
22901.5VXSP
F11030
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 15
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.1077 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 10kA DC Patvirtinimai CE, CSA, PSE, UL