0229.375MXS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0229.375MXS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0229.375MXS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
Duomenų lapai: 0229.375MXS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0229.375MXS specifikacijos
Dalies numeris 0229.375MXS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4621 pcs Duomenų lapas 0229.375MXS.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Serija 229 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm
Kiti vardai 229.375S
M229.375S
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.58 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Dabartinis įvertinimas 375mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A