0225008.HXUP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225008.HXUP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0225008.HXUP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 8A 125VAC 2AG
Duomenų lapai: 0225008.HXUP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0225008.HXUP specifikacijos
Dalies numeris 0225008.HXUP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 8A 125VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 230707 pcs Duomenų lapas 0225008.HXUP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Serija 225 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm
Kiti vardai 0225008.HXP
0225008HXUP
225008
225008.P
225008P
F2459
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 56 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0107 Ohms Dabartinis įvertinimas 8A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 500A