0225004.VXUP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225004.VXUP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0225004.VXUP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 4A 125VAC 2AG
Duomenų lapai: 0225004.VXUP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0225004.VXUP specifikacijos
Dalies numeris 0225004.VXUP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 4A 125VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48274 pcs Duomenų lapas 0225004.VXUP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Serija 225 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm
Kiti vardai 0225004VXUP
225004.VXUP
225004VXUP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 9.4 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.024 Ohms Dabartinis įvertinimas 4A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 500A