0225.500HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225.500HXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0225.500HXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 0225.500HXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0225.500HXP specifikacijos
Dalies numeris 0225.500HXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 201474 pcs Duomenų lapas 0225.500HXP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serija 225
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm Kiti vardai 0225500HXP
225.500P
F2450
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.365
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.265 Ohms
Dabartinis įvertinimas 500mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A AC, 10kA DC Patvirtinimai CE, CSA, UL