022403.5MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022403.5MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 022403.5MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 022403.5MXP.pdf
  • Pranešimas
022403.5MXP specifikacijos
Dalies numeris 022403.5MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 136506 pcs Duomenų lapas 022403.5MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Serija 224
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 6.7 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0265 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 10kA DC