022402.5VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022402.5VXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 022402.5VXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 022402.5VXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
022402.5VXP specifikacijos
Dalies numeris 022402.5VXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24324 pcs Duomenų lapas 022402.5VXP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Serija 224
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Kiti vardai 22402.5VXP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 2.68
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0372 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 10kA DC Patvirtinimai CE, CSA, PSE, UL