022401.5DRT2W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022401.5DRT2W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 022401.5DRT2W
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.5A 250VAC 2AG
Duomenų lapai: 022401.5DRT2W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
022401.5DRT2W specifikacijos
Dalies numeris 022401.5DRT2W Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.5A 250VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5346 pcs Duomenų lapas 022401.5DRT2W.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Serija 224 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Kiti vardai 22401.5DRT2W
22401.5T2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0705 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CSA, METI, UL