0224.125DRT2P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.125DRT2P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0224.125DRT2P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 125MA 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 0224.125DRT2P.pdf
  • Pranešimas
0224.125DRT2P specifikacijos
Dalies numeris 0224.125DRT2P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 125MA 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6027 pcs Duomenų lapas 0224.125DRT2P.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Serija 224
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Kiti vardai 224.125T2P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.00286
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 3.9 Ohms Dabartinis įvertinimas 125mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A AC, 10kA DC