0219.630MXABP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.630MXABP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0219.630MXABP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0219.630MXABP.pdf2.0219.630MXABP.pdf
  • Pranešimas
0219.630MXABP specifikacijos
Dalies numeris 0219.630MXABP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87865 pcs Duomenų lapas 1.0219.630MXABP.pdf2.0219.630MXABP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 219XA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 219.630MXABP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 4.82 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.275 Ohms Dabartinis įvertinimas 630mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 150A
Patvirtinimai CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0219.800M
0219.800M
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 5677 pcs
parsisiųsti: 0219.800M.pdf
RFQ
0219.500MXAEP
0219.500MXAEP
apibūdinimas: FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 66125 pcs
parsisiųsti: 0219.500MXAEP.pdf
RFQ
0219.630MXA
0219.630MXA
apibūdinimas: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM