0219.250MXAE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.250MXAE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0219.250MXAE
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0219.250MXAE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0219.250MXAE specifikacijos
Dalies numeris 0219.250MXAE Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5970 pcs Duomenų lapas 0219.250MXAE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 219XA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 0219.250MXAE- Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.54 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.0495 Ohms
Dabartinis įvertinimas 250mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 150A Patvirtinimai CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Susiję produktai
0219.250MXAEP
0219.250MXAEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 78884 pcs
parsisiųsti: 0219.250MXAEP.pdf
RFQ
0219.250MXE
0219.250MXE
Sandelyje: 4710 pcs
parsisiųsti: 0219.250MXE.pdf
RFQ
0219.250MXA
0219.250MXA
parsisiųsti: 0219.250MXA.pdf
0219.315M
0219.315M
apibūdinimas: FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM