0219.160MXABP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.160MXABP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0219.160MXABP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0219.160MXABP.pdf2.0219.160MXABP.pdf
  • Pranešimas
0219.160MXABP specifikacijos
Dalies numeris 0219.160MXABP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85769 pcs Duomenų lapas 1.0219.160MXABP.pdf2.0219.160MXABP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 219XA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 219.160MXABP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.31 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 2.55 Ohms Dabartinis įvertinimas 160mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 150A
Patvirtinimai CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0219.160TXAP
0219.160TXAP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 52455 pcs
parsisiųsti: 0219.160TXAP.pdf
RFQ
0219.160MXAP
0219.160MXAP
Sandelyje: 74059 pcs
parsisiųsti: 0219.160MXAP.pdf
RFQ
0219.200M
0219.200M
apibūdinimas: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM