0219.040MXAEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.040MXAEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0219.040MXAEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0219.040MXAEP.pdf
  • Pranešimas
0219.040MXAEP specifikacijos
Dalies numeris 0219.040MXAEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51916 pcs Duomenų lapas 0219.040MXAEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 219XA Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 0219.040XAEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.011 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 31.862 Ohms Dabartinis įvertinimas 40mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 150A
Patvirtinimai CE, SEMKO, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0219.040MXAP
0219.040MXAP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM