021802.5MXF5P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021802.5MXF5P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021802.5MXF5P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.021802.5MXF5P.pdf2.021802.5MXF5P.pdf
  • Pranešimas
021802.5MXF5P specifikacijos
Dalies numeris 021802.5MXF5P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79426 pcs Duomenų lapas 1.021802.5MXF5P.pdf2.021802.5MXF5P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 218 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 21802.5MXF5P Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 23.25 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0219 Ohms Dabartinis įvertinimas 2.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A