021801.6MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021801.6MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021801.6MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 021801.6MXEP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
021801.6MXEP specifikacijos
Dalies numeris 021801.6MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92416 pcs Duomenų lapas 021801.6MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 218 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 021801.6MXEP-ND
21801.6XEP
F10760
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 23.35 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0336 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.6A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
021801.6VXP
021801.6VXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 19916 pcs
parsisiųsti: 021801.6VXP.pdf
RFQ
021801.6MXE
021801.6MXE