0218.400MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.400MXBP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0218.400MXBP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0218.400MXBP.pdf2.0218.400MXBP.pdf
  • Pranešimas
0218.400MXBP specifikacijos
Dalies numeris 0218.400MXBP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77778 pcs Duomenų lapas 1.0218.400MXBP.pdf2.0218.400MXBP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 218 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 1.325
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.535 Ohms
Dabartinis įvertinimas 400mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE