0218.100MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.100MRET1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0218.100MRET1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0218.100MRET1P.pdf
  • Pranešimas
0218.100MRET1P specifikacijos
Dalies numeris 0218.100MRET1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82667 pcs Duomenų lapas 0218.100MRET1P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Serija 218 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 218.100MRET1P Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.0482 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 8.905 Ohms Dabartinis įvertinimas 100mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A