0218.050MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.050MRET1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0218.050MRET1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0218.050MRET1P.pdf
  • Pranešimas
0218.050MRET1P specifikacijos
Dalies numeris 0218.050MRET1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65690 pcs Duomenų lapas 0218.050MRET1P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Serija 218 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.00692
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 23.3 Ohms
Dabartinis įvertinimas 50mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE