02173.15MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02173.15MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02173.15MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.02173.15MXEP.pdf2.02173.15MXEP.pdf3.02173.15MXEP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
02173.15MXEP specifikacijos
Dalies numeris 02173.15MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 178782 pcs Duomenų lapas 1.02173.15MXEP.pdf2.02173.15MXEP.pdf3.02173.15MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 217 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 02173.15MXEP-ND
0217315MXEP
2173.15XEP
F4641
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 17.72 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0224 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.15A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A