02171.25MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02171.25MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02171.25MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.02171.25MXEP.pdf2.02171.25MXEP.pdf3.02171.25MXEP.pdf
  • Pranešimas
02171.25MXEP specifikacijos
Dalies numeris 02171.25MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125480 pcs Duomenų lapas 1.02171.25MXEP.pdf2.02171.25MXEP.pdf3.02171.25MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 217 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 2171.25XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 2.23 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0701 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A