021706.3MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021706.3MXE
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.021706.3MXE.pdf2.021706.3MXE.pdf3.021706.3MXE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
021706.3MXE specifikacijos
Dalies numeris 021706.3MXE Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5559 pcs Duomenų lapas 1.021706.3MXE.pdf2.021706.3MXE.pdf3.021706.3MXE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 217 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)