0217.400MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.400MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0217.400MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0217.400MXEP.pdf2.0217.400MXEP.pdf3.0217.400MXEP.pdf
  • Pranešimas
0217.400MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0217.400MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139389 pcs Duomenų lapas 1.0217.400MXEP.pdf2.0217.400MXEP.pdf3.0217.400MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 217 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 217.400XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.125 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.277 Ohms Dabartinis įvertinimas 400mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0217.500H
0217.500H
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 5263 pcs
parsisiųsti: 0217.500H.pdf
RFQ
0217.400MXE
0217.400MXE
apibūdinimas: FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM