0217.200MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.200MXBP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0217.200MXBP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0217.200MXBP.pdf2.0217.200MXBP.pdf3.0217.200MXBP.pdf
  • Pranešimas
0217.200MXBP specifikacijos
Dalies numeris 0217.200MXBP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78712 pcs Duomenų lapas 1.0217.200MXBP.pdf2.0217.200MXBP.pdf3.0217.200MXBP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 217 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 217.200MXBP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.02 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.7 Ohms Dabartinis įvertinimas 200mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A