0217.063H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.063H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0217.063H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0217.063H.pdf2.0217.063H.pdf3.0217.063H.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0217.063H specifikacijos
Dalies numeris 0217.063H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5013 pcs Duomenų lapas 1.0217.063H.pdf2.0217.063H.pdf3.0217.063H.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 217 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 0217.063
0217.063H-
0217.063M
217 .063(BULK)
217.063(BULK)
F933
H217.063
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.00055 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 10.45 Ohms
Dabartinis įvertinimas 63mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE